KONST / Litografier / Litografi 2953307
nr 295 3307
Litografi
sign. 20/75 48x63
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 januari 2004
19/1 14:32:12
Signe Persson-Melin (f. 1925)